בתי חולים בישראל 1900-72-18-44

מנוע חיפוש למוסדות רפואיים בישראל

Contact Us

מרכז רפואי חורב

מרכז רפואי חורב


תיאור המוסד

כתובת: רחוב חורב 15 חיפה

טל: 04-8305222 או 04-8305324

פקס: 04-8341279

בעלות: פרטית

אודות מרכז רפואי חורב

מרכז רפואי חורב מציע מגוון רחב של שיטות אבחון וטיפול רפואי. המרכז מספק תוכניות טיפול לחולים בהתאם לצרכים שלהם ובאפשרותם לבחור את אחד מ-300 המומחים הנחשבים לרופאים המובילים בישראל. המרכז משלב 53 מחלקות קליניות. מחלקות אלו כוללות מחלקות קרדיולוגיות, מחלקה לבעיות פוריות, מחלקת עיניים, מחלקה אנדוקרינולוגית, מחלקת רדיולוגיה, ועוד מחלקות מובחרות. המחלקות מופעלות על ידי מומחים בכל התחומים הרפואיים כמעט וכוללת את הציוד והמכשור המשוכללים ביותר בתחום.

מחלקה אונקולוגית

הסיבה השנייה בשכיחותה הגורמת לתמותת בני אדם היא מחלת הסרטן. מדע האונקולוגיה נמצא במצב דינאמי של התפתחויות טיפוליות חדשות בתחום הכימותרפיה והרדיותרפיה. מרכז רפואי חורב מציע טיפול על ידי אונקולוגים המתמחים בנוירו אונקולוגיה, אונקולוגיה ריאתית, אונקולוגיה גניקולוגית, סרטן השד, גידולים של מערכת התנועה ועוד.

המחלקה הקרדיולוגית

מחלות לב הן בין הגורמים השכיחים לתמותה בקרב בני האדם. כל שנה מתים יותר ויותר אנשים ברחבי העולם בשל כשל במערכות הלב וכלי הדם, אי ספיקת לב ומוות פתאומי. כל אדם מעל גיל 45 חייב לעבור בדיקה שנתית קבועה של לב וכלי דם על מנת להבטיח אבחון מוקדם של הופעת בעיות לב וזו אחת המטרות העיקריות של המחלקה הקרדיולוגית במרכז חורב: מניעה וטיפול מוקדם במחלות לב וכלי דם. המחלקה מתייחסת לכל צורות איסכמיה לב, אי ספיקת לב, מחלות לב מולדות ועוד.

המחלקה לניתוחים פלסטיים

במחלקה לניתוחים פלסטיים של מרכז חורב מתבצעים ניתוחי אף, ניתוחי הגדלת חזה, ניתוחי הקטנת חזה, שחזור שד לאחר כריתה, מומים מולדים של הפנים והלסתות, ניתוחי חזה, ניתוחי גפיים והשתלות עור מכול הסוגים. צוות המנתחים הפלסטיים פועל תוך שימת לב מרובה לפן האסתטי ועושה כמיטב יכולתו להשביע את רצונם של המטופלים.

מחלקה אורתופדית

במחלקה האורתופדית עובדים מומחים בכירים בכל התמתחויות ותת ההתמחויות בתחום. בהן: אורתופדית ילדים, החלפת מפרקים, ניתוחי עמוד שידרה, ניתוחים ארתרוסקופיים, ניתוחי קרסול, ניתוחי כתף ומפרק, ניתוחי מפרק הירך והברך וניתוחים בידיים. למחלקה ניסיון רב בטיפול בפציעות קשות ובניתוחים לשחזור העצם או מומים מולדים. המטופלים מוזמנים לשלוח תקציר רפואי לשם אבחון ראשוני ללא  תשלום.

מחלקת כאב

אין סיבה שבמאה הנוכחית אנשים יצטרכו לסבול מכאבים בין אם מדובר בבעיה טריוויאלית של ציפורניים חודרניות או בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות מורכבות הגורמות לכאבי תופת בלתי פוסקים וממושכים.

למעט תרופות חדישות, פריצת הדרך האחרונה בטיפול בכאב כרוני היא השתלת אלקטרודות של סיב העצב, ובאמצעותן הסובלים מכאב יכולים לחזור פחות או יותר לשגרת חייהם. כאב ממושך מגדיר באופן ספציפי את החיים של החולה, משפחתו וסביבתו החברתית. כאשר משכחי הכאבים הרגילים אינם מסייעים בהפחתת הכאב, יש לפנות לרופא המשפחה אשר יפנה בהמשך למרפאת מומחים.

המומחים במרכז רפואי חורב מכירים את מגוון המקרים הגורמים לכאבים עזים ופועלים באמצעות שיטות חדשניות כדי להקל על מצבו של החולה עד להחלמה מלאה.

לכניסה לאתר הבית של מרכז רפואי חורב – לחצו כאן

מקור התמונה: אתר מרכז רפואי חורב

מוסדות נוספים

, ,
בית חולים 10
, ,
בית חולים אסותא – רמת החייל
, ,
בית חולים רעות
, ,
בית חולים השרון (גולדה)
, ,
בית חולים בילינסון – רבין
, ,
בית החולים שערי צדק
, ,
מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל
, ,
שמואל הרופא מרכז גריאטרי
, ,
בית חולים רמב"ם
, ,
בית חולים משגב לדך